• Rejonowe zawody w Tenisie Stołowym

🥈miejsce chłopcy starsi

🏓Oskar Paszek

🏓Oskar Gołuński

Gratulujemy zwycięzcom i trzymamy kciuki podczas np. zawodów powiatowych.

Rejonowe Zawody w Tenisie Stołowym w Kleszczewie Kościerskim:

• Wyjazd klas 0-3 do kina Cinema City w Starogardzie Gdańskim

• Dzisiaj dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I - III wybrały się na wycieczkę do kina Cinema City w Stargardzie Gdańskim na film animowany pt.,, Wilk na 100 %".Film dostarczył dzieciom dużą dawkę zabawy i pozytywnych emocji. Wszyscy pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.

• Obchody Dnia Edukacji Narodowej

• Dziś w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.Podczas uroczystej akademii pani dyrektor Mariola Bielecka podziękowała wszystkim pracownikom za serce, zaangażowanie i trud, jaki każdego dnia wkładają w swoją pracę. Dzień ten był także okazją do wręczenia Nagród Dyrektora Szkoły czterem nauczycielkom oraz pracownikom administracji i obsługi.Wśród nauczycielek znalazły się: p.Małgorzata Mąkosa, p. Beata Cherek, p. Elżbieta Muchowska oraz p. Joanna Fryźlewicz.

Uroczystość tę uświetnili tym razem czwartoklasiści.Przygotowali scenkę z życia koronoszkoły,by w humorystyczny sposób pokazać, jak trudny czas przeżyliśmy w dobie pandemii i zdalnych lekcji, a stosowną na tę okoliczność dekorację, przygotowała pani Justyna Pochylczuk.

Tegoroczne obchody DEN, choć podzielone na dwie tury ze względów bezpieczeństwa, przebiegały w miłej atmosferze,a nad ich organizacją i przebiegiem czuwała opiekunka Samorządu Uczniowskiego oraz wychowawczyni kl.IV - Joanna Fryźlewicz.

• Gminne Zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

• Gminne Zawody w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców

I miejsce dziewczynki młodsze: Natalia Karasek , Roksana Korszeń

I miejsce dziewczynki starsze: Jadwiga Parzych, Karolina Kleinschmidt

I miejsce chłopcy młodsi:Krzysztof Kolberg ,Jakub Gołuński, Kacper Korszen (R)

I miejsce chłopcy starsi: Oskar Gołuński, Oskar Paszek , Igor Krużycki (R)

GRATULACJE

• Ślubowanie klas pierwszych

• 5 października w naszej szkole odbyło się ślubowanie i pasowanie uczniów klasy pierwszej. Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej, na którą składały się wiersze i piosenki w języku polskim, angielskim oraz zagadki matematyczne i dotyczące symboli narodowych. Po prezentacji umiejętności pierwszoklasistów nastąpił uroczysty akt ślubowania i pasowania na ucznia, którego dokonała Pani Dyrektor Mariola Bielecka. Następnie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, prezenty od swoich rodziców i przybyłej Rady Rodziców. Uroczysty dzień zakończyły pamiątkowe zdjęcia i pyszny poczęstunek, o jaki zadbali rodzice uczniów.