• OBCHODY DNIA KOBIET

• Dzisiaj dzieci z oddziału przedszkolnego obchodziły Dzień Kobiet.

Jest to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu wszystkie dziewczynki otrzymały serdeczne życzenia i upominki. Koledzy złożyli życzenia, tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom uroczyste „100 lat”, wręczyli piękne laurki i niespodzianki. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Jako mali dżentelmeni wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach między innymi w porządkowaniu sali po zabawie. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.

• UROCZYSTE PASOWANIE UCZNIÓW KLAS I

• 20 lutego w naszej szkole odbyło się uroczyste Pasowanie Uczniów kl. I na Czytelników Biblioteki Szkolnej.

W bajkowej atmosferze, o którą zadbali piątoklasiści,w obecności Pani Dyrektor Marioli Bieleckiej, a także Królowej Książek oraz jej pomocników -krasnali, pierwszoklasiści wzorowo zdali egzamin na na czytelnika,a następnie ślubowali szanować książki, przestrzegać regulaminu biblioteki oraz sumiennie wypełniać swoje obowiązki

Uroczystego pasowania dokonała Pani Dyrektor, wręczając pamiątkowe odznaki oraz "Wyprawki czytelnicze".

• DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA

• Za nami dyskoteka karnawałowa dla klas 4-8 w iście karnawałowym nastroju.

Różnorodność strojów,liczne konkursy, zabawy, tańce (w tym belgijka i kotylionowy), sprzyjały wesołej atmosferze. Jak na tłusty czwartek przystało, nie zabrakło także i pysznych pączków

O doborową muzykę zadbał Samorząd Szkolny na czele z przewodniczącą Natalią KarasekPodczas .