• Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym

• Kolejny sukces naszych tenisistów stołowych!!!

W półfinale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym reprezentanci Szczodrowa zajęli III miejsce w obu kategoriach (dziewcząt i chłopców). Zdobyte puchary już zasiliły szkolną gablotę

Wielkie gratulacje dla zdobywców III lokaty na zaszczytnym podium

Oto oni:

Natalia Karasek,

Roksana Korszeń,

Krzysztof Kolberg,

Jakub Gołuński.

Gratulujemy i dziękujemy także Pani Trener - Justynie Mechlińskiej.

• Uroczystość z okazji Święta Niepodległości

• Uczniowie Szkoły Podstawowej im. bł. s. Marty Wieckiej w Szczodrowie spotkali sie na holu głównym, aby wziąć udział w uroczystym apelu z okazji Święta Niepodległości. Zabrzmiały werble i ,,Mazurek Dąbrowskiego". Młodzież z klasy V i VIII przygotowała ,,żywą" lekcję historii, omawiając poszczególne etapy trudnej drogi odzyskania niepodległości naszego kraju. Uroczystość ta w naszej szkole została odroczona z powodu kwarantanny, w minionym tygodniu.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę uczniów klasy V i VIII oraz nauczycieli, tj. p. Justyny Pochylczuk za piękną dekorację, p. Wojciecha Leszczyńskiego za muzykę i śpiew, p. Beaty Cherek za przygotowanie montażu słowno -muzycznego.

• Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym🏓

• 1 miejsce lgrzyska Dzieci kat. dziewcząt

Natalia Karasek

Roksana Korszeń