• BAL KARNAWAŁOWY W KLASACH 0 - 3

• W naszej szkole w klasach 0-3 odbył się bal karnawałowy.

Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek

Było mnóstwo atrakcji, zabaw z animatorami i konkursów z nagrodami, które dostarczyły wiele pozytywnych emocji. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów i słodkiego poczęstunku

• W walentynkowym nastroju spędziliśmy dzień 14 lutego.

Oczywiście, nie zabrakło listonosza,który odwiedzając wszystkie klasy, doręczał adresatom piękne walentynki. Była także okazjonalna fotobudka

O oprawę dzisiejszego dnia zadbał Samorząd Szkolny.

Wszystkim Czytającym ten post, życzymy miłego walentynkowego popołudnia i wieczoru

• Światowy Dzień Kociewia

• Z okazji Światowego Dnia Kociewia w naszej szkole odbył się koncert, na którym nasi uczniowie zapoznali się z gwarą i muzyką kociewską. Dzieci grały na tradycyjnych instrumentach kociewskich takich jak diabelskie skrzypce i burczybas i poznawali nieraz zapomniane słowa w gwarze kociewskiej.

• PODZIĘKOWANIE

• Serdeczne podziękowania dla całej społeczności szkolnej za włączenie się w akcję " Paczuszka dla Maluszka "

• Apel podsumowujący I semstr roku szkolnego 2022/2023

• 2 lutego odbył się apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2022/2023.

Pani Dyrektor omówiła wyniki nauczania i zachowania oraz wręczyła odznaki wyróżniającym się uczniom.

Gratulujemy i życzymy

dalszych sukcesów II półroczu.