• WYNIKI KONKURSU "KANGUR MATEMATYCZNY"

• Dnia 16 marca 2023 r. w naszej placówce i wielu innych szkołach na całym świecie odbył się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Główną ideą tego konkursu jest sprowokowanie jak najliczniejszej manifestacji matematycznej o charakterze wspólnej, intelektualnej zabawy.

Do konkursu z naszej szkoły przystąpiło 11 uczniów w czterech kategoriach:

1. Żaczek - klasa 2 szkoły podstawowej

2. Maluch - klasy 3 i 4 szkoły podstawowej

3. Beniamin - klasy 5 i 6 szkoły podstawowej

4. Kadet - klasy 7 i 8 szkoły podstawowej

W bieżącym roku dwójka uczniów naszej szkoły zdobyła WYRÓŻNIENIA, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Są to:

JAN KOWALKE z klasy 2, w kategorii Żaczek

MARTA HEJŁA z klasy 3, w kategorii Maluch (kl.3)

W 2023 r. w całym rejonie elbląskim obejmującym 10 powiatów (w tym starogardzki)

w kategoriach Żaczek i Maluch nikt nie uzyskał tytułu laureata.

Wynik bardzo dobry w kat. Żaczek - 11 uczniów, w kategorii Maluch (kl. 3) - 12 osób.

Wyróżnienie zdobyło 114 uczniów klas 2 oraz 108 uczniów klas 3, w tym Marta i Jan - uczniowie naszej szkoły.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szkolny Koordynator Konkursu:

Justyna Pochylczuk