• Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

• Nasza szkoła uzyskała w roku 2022 dofinansowanie w wysokości 4000,00 zł w ramach programu wieloletniego

„Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021– 2025 – Priorytet 3„ na zakup nowości wydawniczych oraz wyposażenie biblioteki.

Dzięki udziałowi w projekcie biblioteka szkoły wzbogaciła zasoby o 124 pozycje książkowe.

Dziękujemy!

Zapraszamy do korzystania z księgozbioru.

• Bezpłatne próbne egzaminy ósmoklasisty

• Zapraszamy uczniów ósmej klasy do przetestowania swojej wiedzy na próbnych egzaminach ósmoklasisty na dyktanda.pl!

Udostępnione dla wszystkich chętnych uczniów bezpłatne próbne egzaminy, które zostały przygotowane przez doświadczonych egzaminatorów, w taki sposób, aby odzwierciedlały standardy egzaminacyjne.

Przygotowano dla Was aż 34 arkusze - 18 z języka polskiego i 16 z matematyki - w ramach próbnych egzaminów ósmoklasisty. To szansa, by zidentyfikować swoje mocne i słabe strony, a w konsekwencji przygotować się jak najlepiej do egzaminu końcowego.

Podczas próbnego egzaminu ósmoklasisty, uczniowie będą mieli do czynienia z różnymi formami pytań, w tym z pytanianiami otwartymi i zamkniętymi.

Zapraszamy do zapoznania się z stroną internetową: https://www.dyktanda.pl/egzamin-osmoklasisty/ w celu zdobycia więcej informacji na temat próbnego egzaminu ósmoklasistyArkusze przygotowane przez doświadczonych egzaminatorów odzwierciedlają standardy egzaminacyjne, co pozwoli Ci na zapoznanie się z formą i treścią zadawanych pytań.