• Uroczysty apel z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

• Uczniowie Szkoły Podstawowej im. bł. s. Marty Wieckiej w Szczodrowie zebrali się na holu głównym, aby wziąć udział w apelu z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Zabrzmiały werble i ,,Mazurek Dąbrowskiego". Młodzież z klasy VI przygotowała ,,żywą" lekcję historii, przybliżając nam dzieje naszego Narodu.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę uczniów klasy VI oraz nauczycieli, tj. p. Justyny Pochylczuk za piękną dekorację, p. Beaty Cherek za przygotowanie montażu słowno -muzycznego oraz p. Wojciecha Leszczyńskiego za oprawę muzyczną.

• #SzkołaPamieta

• Uczniowie Szkoły Podstawowej im. bł. s. Marty Wieckiej w Szczodrowie wraz z panią katechetką złożyli wiązanki kwiatów i zapalili znicze na cmentarzu ofiar II wojny światowej w Nowym Wiecu, przy grobie Witolda Budziewicza w Bożympolu Królewskim oraz przy pomniku patronki szkoły bł. s. Marty Wieckiej w związku z Dniem Wszyskich Świętych obchodzonym 1 listopada. Ponadto szkoła przystąpiła do akcji